Fendoğlu İnşaat

Fendoğlu inşaat, bina ve endüstriyel tesis yıkım, bozum ve hafriyat işlerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Profesyonel ve güvenli bir şekilde yıkım hizmeti vermekte olup her çeşit yapının yıkılması, sökülmesi ve çıkan enkazın nakledilmesini sağlamaktadır. Şirketimiz aldığı bütün projeleri başarılı güvenli bir şekilde zamanında tamamlamaktan gurur duymaktadır.
 
Yıkım her zaman tehlikeli bir meslektir, riskler mutlaka minimum seviyede tutulmalıdır. Ekibimiz projenin her aşamasını gözlemler ve analiz eder. Çalışanlarımız ve müşterilerimiz için güvenli bir çalışma ortamı sağlarız. Yapı yıkımları güvenli bir mühendislik süreci, vasıflı eleman ve maksimum iş tecrübesi ile gerekli donanım gerektirmektedir.
 
Firmamız Türkiye genelinde yıkım ve hafriyat faaliyetlerine devam etmekte olup; Siz değerli müşterilerimize en yüksek standartlarda kaliteli hizmet sunmaktan gurur duyarız.

SAYGILARIMIZLA
Site içerisinde yer alan görsel ve yazılı materyal Fendoğlu İnşaata’a aittir. Her hakkı saklıdır. 2013 ©                                                                           kwebtasarım